REGULAMIN - Pokoje gościnne U Lucyny, Pobierowo

Szanowni Państwo,

Będziemy bardzo wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokojnego pobytu i bezpieczeństwa Wszystkich naszych Gości.

 1. Po przybyciu prosimy Państwa o dopełnienie formalności meldunkowych (wymagany jest dowód osobisty) oraz uregulowanie pozostałej należności za pobyt.
 2. Podane ceny noclegów nie obejmują miejscowej opłaty klimatycznej. Opłata klimatyczna obowiązująca na terenie Gminy Rewal pobierana jest w dniu przyjazdu.
 3. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00, a kończy o godz. 10.00 następnego dnia.
 4. Ze względu na komfort Państwa i naszych przyszłych gości Pokoje gościnne U Lucyny są „strefą wolną od dymu”. Prosimy o respektowanie zakazu palenia w budynku - w pokojach, łazienkach i korytarzach.
 5. Uprzejmie prosimy o zachowanie w godzinach 22.00 - 6.00 ciszy nocnej.
 6. Po godzinie 22.00 prosimy Państwa o zamykanie drzwi wejściowych do pensjonatu na klucz.
 7. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach własnych urządzeń elektrycznych: kuchenek, mikrofali, tosterów, grzałek, żelazek i innych nie stanowiących stałego wyposażenia tych pomieszczeń. Niedozwolone jest również używanie ognia otwartego. Powyższe nie dotyczy ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
 8. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu czy innego pojazdu należącego do gościa.
 9. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, kwota za pozostałe niewykorzystane dni pobytu w ramach rezerwacji za zakwaterowanie nie jest zwracana.
 10. Na terenie posesji nie mamy możliwości podejmowania gości ze zwierzętami.
 11. Klient robiąc rezerwację zobowiązuje się do akceptowania podanych powyżej warunków.

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym pensjonacie w Pobierowie. Życzymy dobrego wypoczynku nad morzem i zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Pokoje gościnne U Lucyny