ATRAKCJE w POBIEROWIE

Pobierowo Park Linowy

Park Linowy POLSKIE MORZE

Bardzo dobry sposób na przeżycie ekscytującej przygody. Alternatywa dla plażowego słodkiego lenistwa. Pod uważnym okiem instruktorów (po uprzednim przeszkoleniu wystawić można na próbę swoją odwagę, zręczność a także spokój, rozwagę i opanowanie.  Proponowane są trasy o różnym stopniu trudności - w zależności jej od rodzaju, zbudowane są z wielu wybranych z elementów.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę Parku Linowego:
tel. fax +48 668 825 593
www/park-pobierowo/pl
Pobierowo  ulica Grunwaldzka 74

Skatepark Pobierowo

SKATEPARK

Pobierowo posiada również swój własny skatepark, na którym miłośnicy jazdy na deskorolkach, rolkach czy rowerach (bmx) mogą porządnie się wyszaleć, doskonalić swoje umiejętności, czy też nauczyć się nowych ekstremalnych ewolucji.
Tor skateboardowy w Pobierowie jest profesjonalnie wyposażony. W skład jego urządzeń wchodzą: bank, quarter pipe, funbox, grindbox, minirampy oraz piramida. Jest więc w czym wybierać w wykonywaniu kolejnych tricków.
Można również przyjść tutaj bez swojego sprzętu i poobserwować wykonującą ewolucje młodzież. Korzystanie z obiektu jest bezpłatne.

Więcej informacji:
Kompleks Sportowy w Pobierowie 

ul. Moniuszki 4, 72-346 Pobierowo
rezerwacja: tel./ fax 91 38 77 178
e-mail: jnowak@rewal.pl

Kompleks sportowo-rekreacyjny. Boiska, korty

Obiekty sportowe Kompleksu Sportowo-rekreacyjnego

czynne są całorocznie, bez względu na pogodę i temperatury powietrza. Rezerwację terminów można dokonać telefoniczne.
Do dyspozycji użytkowników są boisko piłkarskie, boisko do gry w piłkę siatkową, w koszykówkę, korty tenisowe, bieżnia lekkoatletyczna. W bliskiej odległości jest siłownia i hala sportowa. Więcej informacji:

Kompleks Sportowy w Pobierowie

ul. Moniuszki 4, 72-346 Pobierowo
rezerwacja: tel./ fax 91 38 77 178
e-mail: jnowak@rewal.pl


Pobierowo wypożyczalnia rowerów Rewal Bike System

GMINNA SIEĆ WYPOŻYCZALNI ROWERÓW - Rewal Bike System

Turystyka rowerowa w naszym kraju zdobywa coraz większą ilość zwolenników. Ten całkowicie ekologiczny sposób przemieszczania się oprócz wyjątkowej możliwości bezpośredniego kontaktu z przyrodą dalej okazje odkrywania walorów krajobrazowych przemierzanego terenu.
W Pobierowie i całej gminie Rewal przygotowane są piękne trasy rowerowe, które pozwalają cieszyć się pięknem nadmorskich leśnych okolic.
Adres wypożyczalni rowerów: 

Kompleks sportowo-rekreacyjny

ul. Moniuszki 4, 72-346 Pobierowo,
tel. 91 38 77 178

Pobierowo - OKOLICE

DZIWNÓW - Nadmorski Park Miniatur i Kolejek

NADMORSKI PARK MINIATUR
i KOLEJEK w DZIWNOWIE


To tu w malowniczym, pełnym zieleni parku czekają na Państwa miniatury latarni morskich z polskiego wybrzeża w skali 1:10 oraz niesamowite repliki lokomotyw, parowozów i wagonów kolejowych.

Miniatura latarni z Niechorza ma 450 cm wysokości przy jej rzeczywistej wielkości 45 metrów.
Lokomotywy mkną po szynach, wydają dźwięki i puszczają dym z komina – tak, jak prawdziwe pociągi! Na swej kilkusetmetrowej trasie napotykają rozmaite obiekty infrastruktury kolejowej: mosty, semafory, zwrotnice, a nawet miniaturowe dworce!
Latarnie morskie są naszym wspólnym dziedzictwem kulturowym. Do Państwa dyspozycji jest przewodnik, który przybliży ich historię i charakterystykę. Poznają Państwo także wiele ciekawostek: najstarsze legendy dotyczące latarni morskich a także specyfikę zawodu latarnika.
Po zwiedzaniu parku zapraszamy do kawiarni, w której oprócz pysznej kawy mogą Państwo skosztować różnorodnych kompozycji deserów lodowych i gofrów. W sąsiedztwie kawiarni znajduje się także miejsce zabaw dla najmłodszych.

Gwarantujemy niezapomnianą przygodę z nutką wiedzy dla dorosłych i wrażeń dla dzieci!

Dla Klientów

POKOI GOŚCINNYCH U LUCYNY - RABAT 10% na bilety wstępu

72-330 Dziwnów, ul. Dziwna
Tel.: 502 284 588 | 510 081 476


Gmina Rewal to najmniejsza gmina województwa zachodniopomorskiego, usytuowana w jego północnej części nad Morzem Bałtyckim. Jej powierzchnia wynosi zaledwie 41 km2 . W skład gminy wchodzi siedem miejscowości: Pogorzelica, Niechorze, Rewal, Śliwin, Trzęsacz, Pustkowo i Pobierowo, z których aż sześć znajduje się bezpośrednio nad morzem.
W każdej z miejscowości znajdziecie Państwo interesujące miejsca.
Zapraszamy do zapoznania się z nimi na stronie gminy Rewal
http://www.rewal.pl/index.php/pl/turysta/atrakcje